הצהרת נגישות
דף הבית > הצהרת נגישות
עודכן: יולי 2017.
אתר זה נמצא נגיש לתקן הWCAG 2.0 ברמת AA

כללי

אנו שואפים להבטיח כי שירותינו יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. אנחנו השקענו כמות ניכרת של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, נוחות ועצמאות.

נגישות

Joe-massage.co.il Joe-massage.co.il הופך לזמין את יישומון נגישות האתר של UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל Joe-massage.co.il לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.0).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של Joe -massage.co.il על-ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.

כתב ויתור

אנו ממשיכים במאמצינו לשפר את הנגישות האתר שלנו והשירותיו, מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש רצוף, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלויות. למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן לנגיש במלואו, ייתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואן לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של לא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתה נתקל בקשיים בכל תוכן ב Joe-massage.co.il או שאתה דרוש סיוע עם כל חלק באתר שלנו, אנא פנה אלינו בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.

תיצור איתנו קשר

אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר עם תמיכת הלקוחות של ג'ו-מסג ': דוא"ל : jonathan@jrivlin.com

JOE - מטפל אלטרנטיבי


טל': 0522635895
יש ליצור קשר לפני הטיפול או הרצון לטיפול ,
לא בשבת

עיסוי שוודי הוליסטי:


עיסוי רפואי מקצועי
עיסוי שוודי הוליסטי בירושלים
עיסוי שוודי בירושלים
מטפל אלטרנטיבי בירושלים

על האתר


האתר נבנה ב ♥ על ידי ריבלין יהונתן בניית אתרים מקצועיים

הצהרת נגישות